Cereshuizen

Bij een nieuwe studie en een nieuwe stad hoort ook een nieuw huis! Vroeger waren er veel kamers voor studenten, maar nu de universiteit ontzettend hard groeit en er steeds meer mensen naar Wageningen komen is dit anders. De studentenflats zitten al snel vol en een kamer is lastiger te vinden.

Veel leden van Ceres wonen in een huis van de Vereniging. Ceres heeft op dit moment maar liefst 49 Verenigingshuizen, waarvan de meeste in het centrum van de stad liggen. Er zijn grote en kleine huizen, mannen- vrouwen- en gemengde huizen. Zo is er altijd wel een huis dat bij jou past!

De huizen vormen hechte groepen vrienden, die binnen de Vereniging een speciale band hebben. Het is leuk om op een verenigingshuis te wonen, omdat je daar studenten uit allerlei jaren en van allerlei verschillende studierichtingen goed leert kennen.

Lijkt het jou ook leuk om op een Verenigingshuis te slapen? Vul het contact formulier in of zoek zelf een slaapplek door een van de onderstaande huizen te contacteren!

Aedes_Vestae_1.png
Barneveld_B._V..png
Bazar.png
Blauwbek.png
Boomhut.png
Burlenburgh.png
Central.png
Cerealia.png
Club_Isabelle.png
CLub_Nina.jpeg
Druut.png
Elhalla.png
Erwt.png
Escalade.png
Fillesteyn.png
H2O.png
Heerenstraat_6.png
HBR.png
Heerenstraat_10.png
Hooglander.jpeg
Humidor.png
Kapidael.png
Kasje.png
Kerkberg.png
Koekeloere.png
Kogel.png
La_Barta.png
Lendelapje.png
Lorre.png
Markt_de_Triomphe.png
Mon_Repos.png
Rouwenhof.png
Cafe_de_Sloop.png
Tante_Nel.png
Thorbecke.png
Toko_Sung.png
Trivia.png
Utopia.png
Zonnedael.png
2B.png

Onze sponsoren